Hlavní menu:

Právě si prohlížíte: CA cam.cz

CA cam.cz

 

Jak to všechno začalo?

SOŠS s.r.o. byla založena již více než před 20 lety. Cílem naší školy bylo a je připravit do profesního života co nejvíce budoucích pracovníků v cestovním ruchu. Studenti se po celou dobu studia seznamují s teoretickou i praktickou stránkou působení v této oblasti a za poslední roky vzniklo mnoho dobrých nápadů a projektů, kterých by bylo škoda nevyužít a jedním z nich je založení naší cestovní agentury. V ní bychom chtěli ve spolupráci s našimi studenty nabídnout produkty cestovního ruchu a to s využitím jejich nápadů .

Snažili jsme se o sestavení nabídky pro široké spektrum budoucích klientů a Vám stačí jen nahlédnout do našeho menu.

Zájezdy sestavujeme na základě mnohaletých zkušeností v oblasti průvodcovské činnosti, na kterou se jako škola specializujeme. Program a odborný výklad po dobu zájezdu zodpovědně připravují a zajišťují námi proškolení profesní průvodci. Na jejich programové přípravě se podílí svými nápady také naši studenti a absolventi, a my bychom jim právě touto cestou chtěli dát příležitost k uplatnění v profesním životě.

V rámci akcí, které naše škola nabízí již několik let veřejnosti, pořádáme v období průběhu školního roku akci s názvem „Toulky historickou Olomoucí“. Pod tímto názvem se skrývá průvodcovský okruh s výkladem v historickém centru našeho krajského města, obohacen o legendy a mýty Olomouce a okolí, který jsme připravili s našimi studenty v rámci výuky odborných předmětů. Pro případné zájemce lze zařadit i prohlídku olomoucké radnice s výstupem na věž. Žákům ZŠ nabízíme prohlídku historického centra Olomouce s průvodcovským výkladem našich studentů zcela zdarma.

Další, z našeho pohledu velmi atraktivní nabídkou zvláště pro rodiče, je pořádání příměstského tábora v období letních prázdnin. Na organizaci a náplni programu se podílí jak naši pedagogové, tak i studenti, kteří mají právě zde ideální možnost zúročit nabyté znalosti a zkušenosti z oblasti animačních činností v rámci cestovního ruchu. 

 

Akce: Otevřít verzi pro tisk


Soubory:

Přihlásit se Kontakty

Financováno EU

Operační program Jan Amos Komenský

Národní plán obnovy

Asociace soukormých škol